Dynamic Variation:
Offers
x

There was not an exact match for the language you toggled to. You have been redirected to the nearest matching page within this section.

Choose Language
Toggling to another language will take you to the matching page or nearest matching page within that selection.
Search & Book Sponsored Links
Search
or search all of Norway
Geiranger
Geiranger.
Photo: Kastner Reinhard
Campaign
Course
Event
Partner
Media
Meetings
Travel Trade

Porty Hurtigruten

Rejs z Hurtigruten, z Bergen do Kirkenes i z powrotem trwa 12 dni. Hurtigruten ma w swojej ofercie także krótsze wycieczki.

W rejs statkiem Hurtigruten wpisują się dramatyczne krajobrazy, olśniewająca sceneria, 34 porty na trasie i niepowtarzalny klimat, który wywodzi się z 123-letniej tradycji. Podróż z Hurtigruten to najlepszy sposób, aby odkryć piękno norweskiego wybrzeża.

Gdy już zdecydujesz się na rejs Hurtigruten, dostaniesz szczegółowe informacje o podróży. Będziesz mógł także wybrać lotnisko, z którego chciałbyś rozpocząć tą wyjątkową przygodę.

Klasyczne wycieczki z Hurtigruten

Rejs: "The Classic Round Voyage",
Bergen – Kirkenes – Bergen, 12 dni

Jest to najpopularniejszy rejs z Hurtigruten, w trakcie którego przepływa się ponad 2500 mil morskich. Statek zawija do 34 portów aż dwa razy, więc jeśli umknęło Ci coś w trakcie rejsu na północ masz szansę nadrobić zaległości w drodze powrotnej.

Rejs: "The Classic Voyage North";
Bergen – Kirkenes, 7 dni

Z bezpiecznych wód Bergen, popłyniesz w kierunku północny aż do Kirkenes. W trakcie rejsu możesz podziwiać cuda Arktycznej Norwegii.

Rejs: The Classic Norwegian Discovery;
Bergen – Kirkenes – Trondheim, 11 dni

Ten rejs łączy wiele atrakcji dostępnych podczas podróży Classic Round Voyage. Wyruszając z Bergen, przekraczasz obszar Koła Podbiegunowego dwukrotnie, następnie mijasz Przylądek Północny, zawracasz w Kirkenes, aby dotrzeć do ostatniego punktu wyprawy - średniowiecznego miasta Trondheim.

Rejs: "The Classic Voyage South";
Kirkenes – Bergen, 6 dni

Najważniejsze atrakcje to rejs wokół wysp Vesterålen i archipelagu Lofotów w dzień, pasma górskiego Siedmiu Sióstr i wyjątkowej Góry Torghatten, z jej legendarną dziurą.

Rejs: "Fjords, the Lofoten Islands and Paris of the North";
Bergen – Tromsø, 5 dni

Zobacz spektakularne fiordy, piękne wybrzeże Helgeland i wybierz się na safari łodzią RIB po Lofotach. Rozkoszuj się cisza i relaksującą atmosferą oraz pysznym jedzeniem.

Rejs: "North Cape and magical Finnmark";
Tromsø – Kirkenes – Tromsø, 4 dni

W trakcie tej czterodniowej podróży zobaczysz archipelach Lofotów, mityczne wybrzeże Helgeland, drogę Atlantycką oraz wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO wyspy Vega.

Hanøyvika, Lofoten islands
Hanøyvika, Lofoten islands.
Photo: Making View - Visitnorway.com

Rejs: "North Cape and magical Finnmark";
Tromsø – Kirkenes – Tromsø, 4 dni

W trakcie rejsu odwiedzisz małe nadmorskie osady, zobaczysz egzotyczną przyrodę wzdłuż wybrzeża Arktyki oraz Przylądek Północny.

Rejs: "Fjords, sheltered areas and big cities";
Trondheim – Bergen, 2 dni

W ciągu dwóch dni odwiedzisz dwa duże miasta, położone wzdłuż norweskiego wybrzeża i piękne fiordy.

Passenger deck on Hurtigruten, Lofoten
Passenger deck on Hurtigruten, Lofoten.
Photo: Trym Ivar Bergsmo

Od portu do portu

Hurtigruten idealnie nadaje się na krótkie wypady. Wyobraź sobie relaks, ciszę i spokój przez kilka dni z doskonałym jedzeniem i obsługą i siebie siedzącego na pokładzie lub w pokoju wypoczynkowym podziwiającego wspaniałe krajobrazy wzdłuż norweskiego wybrzeża. Swoją wycieczkę można zaplanować dowolnie, wybierając jedno z wielu lotnisk większych miast oraz jeden z 34 portów, do których zawijają statki Hurtigruten. Statki przewożą także samochody. Dzięki temu łatwo można zaplanować sobie rejs z przystankami w różnych częściach wybrzeża.

Atrakcje dodatkowe

Aby zobaczyć więcej wyjątkowych miejsc w Norwegii, warto zarezerwować kilka dodatkowych dni przed lub po rejsie z Hurtigruten. Możesz zobaczyć norweskie fiordy i góry lub zobaczyć atrakcje w Oslo i Bergen. Hurtigruten oferuje także wspaniałe wycieczki, takie jak "Norwegia w pigułce" lub Sognefjord w pigułce. Jeśli planujesz swój rejs w zimie, warto spędzić noc w hotelu ze śniegu i lodu.


Odkryj prawdziwą Norwegię z Hurtigruten


Więcej

Your Recently Viewed Pages

Powrót do góry