Dynamic Variation:
Offers
Choose Language
Search & Book Sponsored Links
Search
or search all of Norway
Geiranger
Geiranger.
Photo: Kastner Reinhard
Campaign
Course
Event
Partner
Media
Meetings
Travel Trade

Porty Hurtigruten

Rejs z Hurtigruten, z Bergen do Kirkenes i z powrotem trwa 12 dni. Hurtigrutem ma w swojej ofercie także krótsze wycieczki.

W rejs statkiem Hurtigruten wpisują się dramatyczne krajobrazy, olśniewająca sceneria, 34 porty na trasie i niepowtarzalny klimat, który wywodzi się z 123-letniej tradycji. Podróż z Hurtigruten to najepszy sposób, aby odkryć piękno norweskiego wybrzeża.

Gdy już zdecydujesz się na rejs Hurtigruten, dostaniesz szczegółowe informacje o podróży. Będziesz mógł także wybrać lotnisko, z którego chciałbyś rozpocząć tą wyjątkową przygodę.

Klasyczne wycieczki z Hurtigruten

Rejs: "The Classic Round Voyage",
Bergen - Kirkenes - Bergen, 12 dni

Jest to najpopularniejszy rejs z Hurtigruten, w trakcie którego przepływa się ponad 2500 mil morskich. Statek zawija do 34 portów aż dwa razy, więc jeśli umknęło Ci coś w trakcie rejsu na północ masz szansę nadrobić zaległości w drodze powrotnej.

Rejs: "The Classic Voyage North";
Bergen - Kirkenes, 7 dni

Z bezpiecznych wód Bergen, popłyniesz w kierunku północny aż do Kirkenes. W trakcie rejsu możesz podziwiać cuda Arktycznej Norwegii.

Rejs: The Classic Norwegian Discovery;
Bergen - Kirkenes - Trondheim, 11 dni

Ten rejs łączy wiele atrakcji dostępnych podczas podróży Classic Round Voyage. Wyruszając z Bergen, przekraczasz obszar Koła Podbiegunowego dwukrotnie, następnie mijasz Przylądek Północny, zawracasz w Kirkenes, aby dotrzeć do ostatniego punktu wyprawy - średniowiecznego miasta Trondheim.

Rejs: "The Classic Voyage South";
Kirkenes - Bergen, 6 dni

Najważniejsze atrakcje to rejs wokół wysp Vesterålen i archipelagu Lofotów w dzień, pasma górskiego Siedmiu Sióstr i wyjatkowej Góry Torghatten, z jej legendarną dziurą.

Rejs: "Fjords, the Lofoten Islands and Paris of the North";
Bergen – Tromsø, 5 dni

Zobacz spektakularne fiordy, piękne wybrzeże Helgeland i wybierz się na safari łodzią RIB po Lofotach. Rozkoszuj się cisza i relaksującą atmosferą oraz pysznym jedzeniem.

Rejs: "North Cape and magical Finnmark";
Tromsø-Kirkenes-Tromsø, 4 dni

W rrakcie tej czterodniowej podróży zobaczysz archipelach Lofotów, mityczne wybrzeże Helgeland, drogę Atlantycką oraz wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO wyspy Vega.

Hanøyvika, Lofoten islands

Hanøyvika, Lofoten islands.
Photo: Making View - Visitnorway.com
Rejs: "North Cape and magical Finnmark";
Tromsø-Kirkenes-Tromsø, 4 dni

W trakcie rejsu odwiedzisz małe nadmorskie osady, zobaczysz egzotyczną przyrodę wzdłuż wybrzeża Arktyki oraz Przylądek Północny.

Rejs: "Fjords, sheltered areas and big cities";
Trondheim – Bergen, 2 dni

W ciągu dwóch dni odwiedzisz dwa duże miasta, położone wzdłuż norweskiego wybrzeża i piękne fiordy.

Passenger deck on Hurtigruten, Lofoten

Passenger deck on Hurtigruten, Lofoten.
Photo: Trym Ivar Bergsmo

Od portu do portu

Hurtigruten idealnie nadaje się na krótkie wypady. Wyobraź sobie relaks, ciszę i spokój przez kilka dni z doskonałym jedzeniem i obsługą i siebie siedzącego na pokładzie lub w pokoju wypoczynkowym podziwiającego wspaniałe krajobrazy wzdłuż norweskiego wybrzeża. Swoją wycieczkę można zaplanować dowolnie, wybierając jedno z wielu lotnisk większych miast oraz jeden z 34 portów, do których zawijają statki Hurtigruten. Statki przewożą także samochody. Dzięki temu łatwo można zaplanować sobie rejs z przystankami w różnych częściach wybrzeża.

Atrakcje dodatkowe

Aby zobaczyć więcej wyjątkowych miejsc w Norwegii, warto zarezerwować kilka dodatkowych dni przed lub po rejsie z Hurtigruten. Możesz zobaczyć norweskie fiordy i góry lub zobaczyć atrakcje w Oslo i Bergen. Hurtigruten oferuje także wspaniałe wycieczki, takie jak "Norwegia w pigułce" lub Sognefjord w pigułce. Jeśli planujesz swój rejs w zimie, warto spędzić noc w hotelu ze śniegu i lodu.


Odkryj prawdziwą Norwegię z Hurtigruten


Więcej

Your Recently Viewed Pages

Powrót do góry