KOMUNIKAT DLA PODRÓŻUJĄCYCH! Ważna informacja o sytuacji związanej z koronawirusem w Norwegii.
Dynamic Variation:
Offers
x

There was not an exact match for the language you toggled to. You have been redirected to the nearest matching page within this section.

Choose Language
Toggling to another language will take you to the matching page or nearest matching page within that selection.
Search & Book Sponsored Links
Search
or search all of Norway
Nærøyfjorden
Nærøyfjorden.
Photo: Sverre Hjørnevik/www.fjordnorway.com
Campaign
Course
Event
Partner
Media
Meetings
Travel Trade

Najbardziej popularna wycieczka w Norwegii

Doświadcz istoty norweskich fiordów, gór i dolin. Wszystko to zobaczysz podczas jednej z najbardziej popularnych wycieczek objazdowych w Norwegii.

Ta wycieczka objazdowa jest najbardziej popularną wycieczką w Norwegii. Zabiera ona turystów w podróż do najpiękniejszych miejsc w krainie Fiordów Norwegii, z niezwykłą przejażdżką kolejką Bergen, kolejką Flåm, rejsem po Aurlandsfjordzie, Nærøyfjordzie i podjazdem stromą drogą Stalheimskleiva.

Wycieczka Norway in a nutshell® wyrusza z Bergen, Voss lub Oslo i dostępna jest przez cały rok.

Kolejka Bergen

Podróż kolejką Bergen uznawana jest za jedną z najwspanialszych atrakcji turystycznych tego typu na świecie. Trasa biegnąca przez największy górski płaskowyż w północnej Europie, Hardangervidda, jest spektakularna i zróżnicowana, z widokiem na śnieżnobiały lód lodowca Hardangerjøkulen.

Kolejka Flåm

Przejazd pociągiem linii kolejowej Flåm na trasie pomiędzy Myrdal a Flåm to jedna z największych atrakcji turystycznych tej wycieczki objazdowej. Na dwudziestokilometrowej trasie przejazdu pociągiem można podziwiać wspaniałe widoki na norweskie góry, ze zmieniającą się panoramą strzelistych gór i imponujących wodospadów.

Nærøyfjord

W trakcie rejsu po fiordzie można podziwiać piękne wioski Aurland i Undredal zanim statek wycieczkowy dotrze do Nærøyfjordu, jednego z najwęższych w Europie. Ta odnoga Sognefjordu jest najbardziej spektakularnym fiordem w Norwegii i znajduje się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Stroma Droga Stalheimskleiva

Stalheimskleiva, klucząca i i wijąca się trasa z 13 ostrymi zakrętami, z widokami na wodospady Sivlefossen i Stalheimsfossen, jest najbardziej stromą drogą w Europie Północnej. Droga Stalheimskleiva jest otwarta od maja do września. W miesiącach zimowych autobus jedzie nową drogą do Voss.

Oto inne wycieczki objazdowe z Fjord Tours:

W czasie wszystkich wycieczek objazdowych można zatrzymać się na nocleg. A wówczas warto skorzystać z Fjord Pass® najlepszej karty hotelowej w Norwegii, która gwarantuje zniżki na noclegi w Norwegii.

Rezerwacja i więcej informacji

Aby dokonać rezerwacji i uzyskać więcej informacji, należy odwiedzić stronę Fjord Tours pod adresem norwaynutshell.com lub zadzwonić pod numer telefonu: +47 815 68 222.


Odkryj piękne krajobrazy Norwegii z Fjord Tours


Więcej

Your Recently Viewed Pages

Powrót do góry