Dynamic Variation:
Offers
Choose Language
Search & Book Sponsored Links
Search
or search all of Norway
Nærøyfjorden
Nærøyfjorden.
Photo: Sverre Hjørnevik/www.fjordnorway.com
Campaign
Course
Event
Partner
Media
Meetings
Travel Trade

Najbardziej popularna wycieczka w Norwegii

Doświadcz istoty norweskich fiordów, gór i dolin. Wszystko to zobaczysz podczas jednej z najbardziej popularnych wycieczek objazdowych w Norwegii.

Ta wycieczka objazdowa jest najbardziej popularną wycieczką w Norwegii. Zabiera ona turystów w podróż do najpiękniejszych miejsc w krainie Fiordów Norwegii, z niezwykłą przejażdżką kolejką Bergen, kolejką Flåm, rejsem po Aurlandsfjordzie, Nærøyfjordzie i podjazdem stromą drogą Stalheimskleiva.

Wycieczka Norway in a nutshell® wyrusza z Bergen, Voss lub Oslo i dostępna jest przez cały rok.

Kolejka Bergen

Podróż kolejką Bergen uznawana jest za jedną z najwspanialszych atrakcji turystycznych tego typu na świecie. Trasa biegnąca przez największy górski płaskowyż w północnej Europie, Hardangervidda, jest spektakularna i zróżnicowana, z widokiem na śnieżnobiały lód lodowca Hardangerjøkulen.

Kolejka Flåm

Przejazd pociągiem linii kolejowej Flåm na trasie pomiędzy Myrdal a Flåm to jedna z największych atrakcji turystycznych tej wycieczki objazdowej. Na dwudziestokilometrowej trasie przejazdu pociągiem można podziwiać wspaniałe widoki na norweskie góry, ze zmieniającą się panoramą strzelistych gór i imponujących wodospadów.

Nærøyfjord

W trakcie rejsu po fiordzie można podziwiać piękne wioski Aurland i Undredal zanim statek wycieczkowy dotrze do Nærøyfjordu, jednego z najwęższych w Europie. Ta odnoga Sognefjordu jest najbardziej spektakularnym fiordem w Norwegii i znajduje się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Stroma Droga Stalheimskleiva

Stalheimskleiva, klucząca i i wijąca się trasa z 13 ostrymi zakrętami, z widokami na wodospady Sivlefossen i Stalheimsfossen, jest najbardziej stromą drogą w Europie Północnej. Droga Stalheimskleiva jest otwarta od maja do września. W miesiącach zimowych autobus jedzie nową drogą do Voss.

Oto inne wycieczki objazdowe z Fjord Tours:

W czasie wszystkich wycieczek objazdowych można zatrzymać się na nocleg. A wówczas warto skorzystać z Fjord Pass® najlepszej karty hotelowej w Norwegii, która gwarantuje zniżki na noclegi w Norwegii.

Rezerwacja i więcej informacji

Aby dokonać rezerwacji i uzyskać więcej informacji, należy odwiedzić stronę Fjord Tours pod adresem norwaynutshell.com lub zadzwonić pod numer telefonu: +47 815 68 222.

Zarezerwuj online


Odkryj piękne krajobrazy Norwegii z Fjord Tours


Więcej

Your Recently Viewed Pages

Powrót do góry