Dynamic Variation:
Book
Choose Language
Search & Book
Search
or search all of Norway
lofthus Lofthus
Credits
lofthus.
Photo: Per Eide - Visitnorway.com
Campaign
Partner

Fjord Tours – popularne wycieczki objazdowe

Odkryj główne atrakcje Norwegii podczas spektakularnych i popularnych wycieczek objazdowych z Fjord Tours.

Norway in a nutshell® czyli Norwegia w pigułce - Zobacz ten niezbyt wielki, ale wspaniały kraj!

Norway in a nutshell® czyli Norwegia w pigułce to najbardziej popularna wycieczka objazdowa po Norwegii, którą można rozpocząć z Voss, Bergen lub Oslo. Ta niezwykła oferta turystyczna obejmuje zwiedzanie niektórych spośród najpiękniejszych miejsc w Fiordów Norwegii, przejażdżkę najwyżej położoną linią kolejową w Europie Północnej, kolejką Bergen, imponującą kolejką Flam, rejs po wąskim i malowniczym Nærøyfjordzie znajdującym się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO oraz podjazd stromą drogą – Stalheimskleiva.

Wycieczki dostępne są codziennie przez cały rok.
Norway in a nutshell®

Sognefjord in a nutshell czyli Sognefjord w pigułce - Ogromny fiord, ogromne przeżycie!

Sognefjord, najdłuższy i najgłębszy fiord Norwegii ciągnie się przez ponad 200 kilometrów do podnóża gór Jotunheimen. Obszar ten uchodzi za jeden z najpiękniejszych celów podróży na świecie. Wycieczka objazdowa Sognefjord w pigułce obejmuje rejs statkiem po Sognefjordzie i spektakularną podróż kolejką Flåm.

Warto lepiej poznać okolice Sognefjordu i udać się na wycieczkę Waterfall Country czyli do krainy wodospadów po wąskim Dalsfjordzie i na górę Gaularfjell (informacja poniżej). Wycieczkę objazdową można rozpocząć zarówno z Bergen jak i z Oslo.

Wycieczka dostępna w sezonie od 1 maja do 30 września.
Sognefjord in a nutshell

Preikestolen and Norway in a nutshell® czyli Preikestolen i Norwegia w pigułce – Dziewicze pustkowia i piękno

Ta propozycja obejmuje popularną wycieczkę Norway in a nutshell® czyli Norwegia w pigułce, która zabiera turystów w fantastyczną podróż z Oslo do Bergen, przez dziewicze i piękne miejsca położone nad morzem, do Bergen miasta światowego dziedzictwa i do Stavanger, stolicy norweskiego przemysłu naftowego.

Rejs statkiem po wspaniałym Lysefjordzie ze skalnym klifem Preikestolen (tzw. amboną) o imponującej wysokości 604 metrów, górującym nad fiordem jest jedną z głównych atrakcji tej wycieczki objazdowej, która wyrusza ze Stavanger.

Sezon: od 26 maja do 2 września.
Preikestolen & Norway in a nutshell®

Hardanger in a nutshell czyli Hardanger w pigułce – Smak owoców i fiord

Jeśli Sognefjord uważany jest za króla fiordów Norwegii Zachodniej, to z pewnością Hardangerfjord jest królową tego regionu. Naturalny, urzekający pejzaż wzdłuż tego fiordu mającego długość 179 kilometrów zachwyci nawet najbardziej wymagających turystów. Można tu znaleźć perły kultury i natury tuż obok siebie.

Wycieczka objazdowa po Hardanger obejmuje przejazd autobusem i pociągiem połączony z rejsem statkiem po Hardangerfjordzie. Szczęśliwcy, którzy przyjadą tu w maju, mogą podziwiać pięknie kwitnące sady owocowe.

Sezon: od 1 maja do 31 października.
Hardanger in a nutshell

Geiranger & Norway in a nutshell® - Geiranger i Norwegia w pigułce - Smak światowego dziedzictwa!

Ta wycieczka objazdowa zabiera turystów do dwóch najpiękniejszych norweskich fiordów, Geirangerfjordu i Nærøyfjordu; oba znajdują się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Jej program to przejazd kolejką Rauma przez most Kylling i Drogę Trolli (nor. Trollveggen), zwiedzanie Ålesund, rejs statkiem Hurtigruten po magicznym Geirangerfjordzie oraz podróż popularną trasą z oferty Norway in a nutshell® z Bergen do Oslo.

Sezon: od 15 kwietnia do 14 września.
Geiranger & Norway in a nutshell®

Sognefjord
Sognefjord
Sverre Hjørnevik / www.fjordnorway.com
Rallarvegen
Visit Norway
Preikestolen
Preikestolen
Terje Rakke Nordic Life regionstavanger
Geirangerfjorden
Geirangerfjorden
Per Eide/Visitnorway.com

Hurtigruten i Norway in a nutshell® – Po prostu norweskie wakacje

To jedna z możliwych propozycji zwiedzania Norwegii. Oferta Hurtigruten i Norway in a nutshell® obejmuje wygodną podróż pociągiem linii kolejowej Dovrebanen z Oslo do Trondheim i rejs statkiem wycieczkowym linii Hurtigruten z Trondheim do Bergen.

Dopełnieniem tego niezwykłego przeżycia jest wycieczka objazdowa Norway in a nutshell® w drodze powrotnej do Oslo.

Codziennie przez cały rok oferta jest dostępna w Bergen, Oslo i Trondheim.
Hurtigruten & Norway in a nutshell®

Droga Rallarvegen (Droga Kolejowa) – śladami budowniczych linii kolejowej

Droga Rallarvegen jest jednym z najbardziej malowniczych szlaków rowerowych prowadzących z „dachu Norwegii" prosto w dół do fiordów – i dostarcza niesamowitych przeżyć. Jak sugeruje nazwa, droga Rallarvegen powstała podczas budowy linii kolejowej Oslo-Bergen na początku XX wieku.

Oferta turystyczna Rallarvegen obejmuje podróż koleją Bergen z Bergen lub Oslo do Haugastøl lub Finse, wypożyczenie roweru na dwa dni, przejażdżkę kolejką Flåm i powrót z Myrdal pociągiem linii kolejowej Bergen do Bergen lub Oslo.

Dostępna w sezonie od połowy lipca do końca września (o ile nie ma zbyt dużych zasp śnieżnych na drodze) Rallarvegen (The Navvies' Road).
Insert link to The Navvies' Road (Rallarvegen)

Przejdź do rezerwacji online

Odkryj piękne krajobrazy Norwegii z Fjord Tours

Więcej

Your Recently Viewed Pages