Dynamic Variation:
Offers
x

There was not an exact match for the language you toggled to. You have been redirected to the nearest matching page within this section.

Choose Language
Toggling to another language will take you to the matching page or nearest matching page within that selection.
Search & Book Sponsored Links
Search
or search all of Norway
A person uses the Visit Norway app on an iPad
Apps.
Photo: Placeit / Making Waves
Campaign
Course
Event
Partner
Media
Meetings
Travel Trade
Ad

Mała pomoc ze strony Twojego smartfona

Znalezienie najbliższych restauracji, najlepszych atrakcji, drogi do miejsc, w których widać zorzę polarną... Stwierdzenie, że dzisiaj we wszystkim mogą pomóc Ci aplikacje na telefon komórkowy jest jak najbardziej prawdziwe.

Norway Lights

Norway Lights to strona internetowa zawierająca prognozę intensywności zorzy polarnej oraz aplikacja mobilna z krótkim opisem miejsc znanych w Norwegii jako „miasta zorzy polarnej”. Przyjazny dla użytkownika interfejs zaprojektowano, aby pomóc Ci zdecydować dokąd, kiedy i w jaki sposób wyruszyć w pogoń za zorzą polarną.

Do najważniejszych funkcjonalności aplikacji należy trzydniowa prognoza intensywności zorzy polarnej oraz dzisiejsza prognoza aktualizowana co godzinę. Aplikacja pomaga zdecydować gdzie i kiedy są najlepsze warunki do obserwacji zorzy polarnej w oparciu o warunki pogodowe i aktywność wiatru słonecznego.

W aplikacji znajdziesz również przydatne informacje na temat zorzy polarnej, mapę wskazującą Twoją pozycję w odniesieniu do innych Norweskich miast, porady dotyczące fotografowania i nie tylko, a także skróty do opcji lotów i wycieczek.

Visit Norway - cała Norwegia w Twojej kieszeni

Oficjalna aplikacja podróżnicza poświęcona Norwegii dostarczy Ci informacji o organizacjach??? turystycznych znajdujących się w okolicy — ta funkcja niewątpliwie okaże się przydatna podczas zwiedzania Norwegii. Możesz też skorzystać z aplikacji już wcześniej — posłuży Ci jako pomoc w zaplanowaniu Twojego wyjazdu.

W aplikacji znajdziesz dosłownie tysiące ofert noclegowych (hotele, hostele, B&B ++), restauracji, możliwych aktywności, atrakcji i wydarzeń.

Kierowcy powinni zwrócić uwagę na część „Narodowe Szlaki Turystyczne”, w której znajdą informacje o 18 Narodowych Szlakach Turystycznych — drogach wytyczonych wśród majestatycznej norweskiej przyrody urozmaiconych innowacyjnymi pomnikami architektonicznymi zbudowanymi wzdłuż nich.

Z myślą o smakoszach twórcy aplikacji przygotowali „Norwegian Foodprints” — znak jakości przyznawany restauracjom. Znajdziesz tu także przedsiębiorców Eko — to oferta dla tych, którzy cenią sobie proekologiczne podejście do turystyki. Pobierz wersję PDF aplikacji.

Do pobrania za darmo

Norway Lights

iPhone: Norway Lights dla iOS 
Android: Norway Lights dla Android 
Windows: Norway Lights dla Windows

Visit Norway – Norwegia w Twojej kieszeni
Visit Norway – Wirtualna rzeczywistość
Packing Pro
Prognoza pogody

iPhone: Yr dla iOS 
iPhone: Storm dla iOS 

Android: Yr dla Android
Android: Storm dla Android

Asystent podróży

Więcej

Your Recently Viewed Pages

Powrót do góry

Ad
Ad
Ad