Dynamic Variation:
Book
Choose Language
Search & Book
Search
or search all of Norway
Apps Apps Apps
Apps Apps
Credits
Apps.
Photo: visitnorway.com
Campaign
Partner
Media
Meetings
Travel Trade
Ad

Mała pomoc ze strony Twojego smartfona

Znalezienie najbliższych restauracji, najlepszych atrakcji, drogi do miejsc, w których widać zorzę polarną... Stwierdzenie, że dzisiaj we wszystkim mogą pomóc Ci aplikacje na telefon komórkowy jest jak najbardziej prawdziwe.

Norway Lights

Norway Lights to strona internetowa zawierająca prognozę intensywności zorzy polarnej oraz aplikacja mobilna z krótkim opisem miejsc znanych w Norwegii jako „miasta zorzy polarnej”. Przyjazny dla użytkownika interfejs zaprojektowano, aby pomóc Ci zdecydować dokąd, kiedy i w jaki sposób wyruszyć w pogoń za zorzą polarną.

Najważniejsze funkcjonalności:

 • Trzydniowa prognoza intensywności zorzy polarnej.
 • Dzisiejsza prognoza aktualizowana co godzinę.
 • Sugestie co do wyboru miasta obserwacji zorzy polarnej oparte na prognozowanych warunkach pogodowych i aktywności wiatru.
 • Informacje na temat zorzy polarnej.
 • Mapa wskazująca Twoją pozycję w odniesieniu do innych norweskich miast.
 • Porady dotyczące fotografowania i nie tylko.
 • Skróty do opcji lotów i wycieczek..

Do pobrania za darmo

Visit Norway - cała Norwegia w Twojej kieszeni

Oficjalna aplikacja podróżnicza poświęcona Norwegii dostarczy Ci informacji o organizacjach??? turystycznych znajdujących się w okolicy — ta funkcja niewątpliwie okaże się przydatna podczas zwiedzania Norwegii. Możesz też skorzystać z aplikacji już wcześniej — posłuży Ci jako pomoc w zaplanowaniu Twojego wyjazdu.

W aplikacji znajdziesz dosłownie tysiące ofert noclegowych (hotele, hostele, B&B ++), restauracji, możliwych aktywności, atrakcji i wydarzeń.

Kierowcy powinni zwrócić uwagę na część „Narodowe Szlaki Turystyczne”, w której znajdą informacje o 18 Narodowych Szlakach Turystycznych — drogach wytyczonych wśród majestatycznej norweskiej przyrody urozmaiconych innowacyjnymi pomnikami architektonicznymi zbudowanymi wzdłuż nich.

Z myślą o smakoszach twórcy aplikacji przygotowali „Norwegian Foodprints” — znak jakości przyznawany restauracjom. Znajdziesz tu także przedsiębiorców Eko — to oferta dla tych, którzy cenią sobie proekologiczne podejście do turystyki.

Do pobrania za darmo

Pozostałe aplikacje pomocne przy planowaniu wakacji

Cokolwiek chcesz zrobić, na pewno gdzieś istnieje przeznaczona do tego aplikacja. Norweski magazyn internetowy amobil.no stworzył listę aplikacji przydatnych dla turystów odwiedzających Norwegię. Oto kilka z polecanych przez nich aplikacji:

Spakuj swoje walizki

 • Pakuj się inteligentnie z aplikacją Packing Pro na iPhona lub Packing List na Windows Phone i Androida (gratis).
 • Sprawdź pogodę za pomocą aplikacji Yr na iPhona, Windows Phone i Androida lub Storm na iPhona i Androida

Podróżowanie do i po Norwegii

 • Śledź zarezerwowane loty z darmową aplikacją podróżniczą linii lotniczych  SAS na iPhona i AndroidaNorwegian’s Travel Assistant na iPhona i Androida oraz aplikacją Widerøe na iPhona i Androida.
 • Norweskie Koleje Państwowe (NSB) mają własną aplikację na iPhonaAndroida i Windows Phone.
 • Jeśli korzystasz z oferty podróży jednym ze statków Hurtigruten, śledź ich trasę za pomocą aplikacji na iPhona.
 • Znajdź najtańsze taksówki: Aplikacja Mivai porównuje szacunkowe ceny produktów i usług ponad 600 norweskich firm. Weź pod uwagę, że ceny stanowią tylko wskaźniki rzeczywistych kosztów, a nie oferty w powszechnym rozumieniu tego słowa. Informacje na temat rzeczywistych kosztów uzyskasz u operatora.

Poza i wokół

 • Wybierasz się na wycieczkę za miasto? Sprawdź jak nazywają się miejsca, które widzisz i jaka odległość Cię od nich dzieli, używając aplikacji In Sight na iPhona i Androida.
 • Miłośnici festiwali na pewno będą chcieli sprawdzić działanie aplikacji Festival Ready stworzonej przez Victorinox, dostępnej na iPhona i Find my Friends, dostępnej na iPhona i Androida.
 • Jeśli zdarzyło Ci się kupić coś wadliwego, użyteczna może okazać się aplikacja ECC-Net: Travel, dostępna na Androida i iPhona. Zawiera informacje o prawach konsumenta w 23 językach państw Unii Europejskiej, a także po norwesku i islandzku.
 • Aby zaoszczędzić na opłatach za połączenie z Internetem, sprawdź mapy dostępne w trybie offline w aplikacji Stay.com dostępnej na iPhona i Androida.
 • Jeśli chcesz zachować niskie koszty transmisji danych, użyj Onavo Extend na iPhona i Androida, aby sprawdzić zużycie danych, skompresować przetworzone dane i uaktywnić funkcję automatycznego wyłączania transferu danych podczas połączenia z siecią Wi-Fi.

Więcej

Your Recently Viewed Pages
Ad
Ad
Ad