Dynamic Variation:
Offers
x

There was not an exact match for the language you toggled to. You have been redirected to the nearest matching page within this section.

Choose Language
Toggling to another language will take you to the matching page or nearest matching page within that selection.
Search & Book Sponsored Links
Search
or search all of Norway

Aplikacje

MAŁA POMOC ZE STRONY TWOJEGO SMARTFONA
Najbliższe restauracje, najlepsze atrakcje, droga do miejsc, w których podziwiać można zorzę polarną… To fakt, że w obecnych czasach istnieją aplikacje, które pomogą nam odnaleźć odpowiedź na niemalże wszystkie pytania.
A person uses the Visit Norway app on an iPad
Apps.
Photo: Placeit / Making Waves
Ad

Wykorzystaj w pełni swój pobyt w Norwegii dzięki małej pomocy ze strony Twojego smartfona.  Przejrzyj zestawienie aplikacji, które sprawią, że Twoja podróż będzie łatwiejsza, tańsza i bardziej ekscytująca.

Norway Lights

Norway Lights to strona internetowa zawierająca prognozę występowania zorzy polarnej oraz aplikacja mobilna z krótkim opisem miejsc znanych w Norwegii jako „miasta zorzy polarnej”. Przyjazny dla użytkownika interfejs zaprojektowano tak, aby pomóc Ci zdecydować dokąd, kiedy i w jaki sposób wyruszyć w pogoń za zorzą polarną.

Do najważniejszych funkcji aplikacji należy trzydniowa prognoza intensywności zorzy polarnej oraz bieżąca prognoza pogody aktualizowana co godzinę. Aplikacja pomaga zdecydować gdzie i kiedy występują najlepsze warunki do obserwacji zorzy polarnej w oparciu o prognozę pogody i aktywność wiatru słonecznego.

W aplikacji znajdziesz również przydatne informacje i fakty na temat zorzy polarnej, mapę wskazującą Twoją pozycję w odniesieniu do innych norweskich miast, porady dotyczące fotografowania i nie tylko, a także skróty do opcji lotów i wycieczek.

Visit Norway - cała Norwegia w Twojej kieszeni

Oficjalna aplikacja podróżnicza poświęcona Norwegii dostarczy Ci informacji o firmach turystycznych znajdujących się w okolicy — ta funkcja niewątpliwie okaże się przydatna podczas zwiedzania Norwegii. Możesz też skorzystać z aplikacji nieco wcześniej — posłuży Ci jako pomoc w zaplanowaniu Twojego wyjazdu.

W aplikacji znajdziesz dosłownie tysiące ofert noclegowych (hotele, hostele, B&B etc.), restauracji, możliwych aktywności, atrakcji i wydarzeń.

Kierowcy powinni zwrócić uwagę na „Norweskie Szlaki Sceniczne”, w której znajdą informacje o 18 Szlakach Scenicznych — drogach wytyczonych wśród majestatycznej norweskiej przyrody urozmaiconych innowacyjnymi pomnikami architektonicznymi zbudowanymi wzdłuż nich.

Z myślą o smakoszach, twórcy aplikacji przygotowali również „Norwegian Foodprints” — znak jakości przyznawany restauracjom. Znajdziesz tu także Eko przedsiębiorców — to oferta dla tych, którzy cenią sobie proekologiczne podejście do turystyki. Pobierz wersję PDF aplikacji.

Norwegia w wirtualnej rzeczywistości

Dzięki aplikacji Visit Norway VR, będziesz mógł zobaczyć Norwegię w wirtualnej rzeczywistości z lotu ptaka, a to wszystko poprzez niezwykle interesujące panoramy 360. Leć setki metrów ponad głębokimi fiordami, górami oraz lodowcami, nie ruszając się z kanapy.

Podziwiaj panoramiczne krajobrazy ze swojego smartfona. Aby skorzystać z dych doświadczeń przy użyciu prawdziwego VR, będziesz potrzebować zestawu VR, w tym Google Cardboard.

Do pobrania za darmo

Norway Lights
Visit Norway – Norwegia w Twojej kieszeni
Visit Norway – Wirtualna rzeczywistość
Packing Pro
Prognoza pogody

iPhone: Yr dla iOS 
iPhone: Storm dla iOS 

Android: Yr dla Android
Android: Storm dla Android

Asystent podróży
Your Recently Viewed Pages

Powrót do góry

Ad
Ad
Ad