Dynamic Variation:
Offers
Choose Language
Search & Book Sponsored Links
Search
or search all of Norway

Hotele

Od znanych do niespodziewanych
Spędź noc w przytulnym drewnianym hotelu w górach, wykup pobyt w spa nad wybrzeżem lub zakwateruj się w jednym z sieci hoteli, zanim wyjdziesz odkrywać miasto.
The historic Kviknes Hotel in Balestrand at the shore of the Sognefjord on a sunny summer day
Kviknes Hotel in Balestrand.
Photo: Madis Sarglepp
Ad

Norwegia oferuje hotele w każdym stylu i na każdą kieszeń, w zależności od tego, czy szukasz taniego noclegu czy pięciogwiazdkowego luksusowego lub butikowego hotelu, przyjaznego rodzinom hotelu, tradycyjnego historycznego hotelu, czy chcesz po prostu przenocować w standardowym trzy- lub czterogwiazdkowym hotelu w pobliżu lotniska. Do Twojej dyspozycji są także wyjątkowe apartamenty w bliskim otoczeniu natury lub na wsi.

Ceny i zniżki

Koszty wynajmu noclegu nie są w Norwegii szczególnie wysokie, zwłaszcza, że w cenę są zazwyczaj wliczone śniadania. W całym kraju istnieje wiele sieci hotelowych, które posiadają w swojej ofercie specjalne wakacyjne karnety oraz zniżki.

Proponujemy jednak dokonać rezerwacji noclegu z wyprzedzeniem, szczególnie jeśli planujesz odwiedzić Norwegię w okresie wakacyjnym lub masz zamiar zwiedzić Tromsø podczas zorzy polarnej w sezonie zimowym.

Hotele konferencyjne

Norwegia zyskuje na znaczeniu jako kraj konferencyjny. Wiele norweskich hoteli specjalizuje się w organizowaniu spotkań oraz konferencji

Słowo od naszych sponsorów

Sprawdź naszą listę zaufanych firm, które dokładają wszelkich starań, abyś czuł się szczęśliwy podczas swojej podróży do Norwegii.

Więcej opcji noclegowych

Znajdź hotele w całej Norwegii

Użyj naszego filtra i znajdź oferty, które mogą Cię zainteresować.

×
Your Recently Viewed Pages

Powrót do góry

Ad
Ad
Ad