Dynamic Variation:
Book
Choose Language
Search & Book
Search
or search all of Norway
Hotel Mundal Fjærland
Credits
Hotel Mundal.
Photo: C H - Visitnorway.com
Campaign
Partner
Media
Meetings
Travel Trade
Ad

Wymarzone miejsce na wypoczynek

Wybór właściwego noclegu to ważny etap planowania wakacji. Rozpocznij swoje poszukiwania.

Zaczynamy dobrą wiadomością: gdy ludzie mówią, że w Norwegii jest drogo, to prawdopodobnie nie mają na myśli zakwaterowania. Jeśli chodzi o nocleg, to nie kosztuje on więcej niż w innych miejscach - średnie ceny są podobne jak ceny za nocleg w miastach Europy Zachodniej. W sierpniu 2015 roku, średnia cena za pokój dwuosobowy wyniosła ok NOK 900 czyli 450 zł (źródło: SSB - Statistics Norway).

Norwegia jest taka sama jak inne kraje - dostaje to, za co płacisz. Jeśli planujesz nocleg bez większych luksusów, możesz być pewny, że znajdziesz wiele możliwości zakwaterowanie za rozsądną cenę. Są to miejsca takie jak schroniska, kempingi i górskie chaty.

Gdy już zdecydujesz się na jakiś obiekt, jego cena z pewnością będzie zależeć od lokalizacji, standardu i dostępnych usług na miejscu.

Ważna informacje dla miłośników nietypowych przeżyć: Norwegia oferuje bardzo ciekawe formy noclegu, które wykraczają daleko poza standardowe hotelowe łóżka. Możesz tu przenocować na luksusowym kempingu tzw. glamping, w latarni morskiej lub też tzw. rorbuer (tradycyjnej chacie rybackiej).

Reklama: Porównaj ceny oraz rezerwuj bezpośrednio z Trivago lub Booking.com.

Znajdź swój nocleg w Norwegii

Reklama: Porównaj ceny oraz rezerwuj bezpośrednio z Trivago lub Booking.com.

×

Więcej

Your Recently Viewed Pages
Ad
Ad
Ad