KOMUNIKAT DLA PODRÓŻUJĄCYCH! Ważna informacja o sytuacji związanej z koronawirusem w Norwegii.
Dynamic Variation:
Offers
x

There was not an exact match for the language you toggled to. You have been redirected to the nearest matching page within this section.

Choose Language
Toggling to another language will take you to the matching page or nearest matching page within that selection.
Search & Book Sponsored Links
Search
or search all of Norway

O visitnorway.com

Ministerstwo Handlu, Przemysłu i Rybołówstwa upoważniło Innovation Norway do stworzenia i zapewnienia stałej opieki nad oficjalnym przewodnikiem turystycznym po Norwegii: Visitnorway.pl.

Wizją visitnorway.pl jest pomoc w wyborze i zaplanowaniu urlopu w Norwegii.

Nasza strona internetowa pełna jest ofert i pomysłów na urlop w Norwegii. Warto skorzystać z wyszukiwarki, z tysiącami różnych propozycji pochodzących od naszych partnerów, lokalnych biur turystycznych i działów marketingu wybranych miast i regionów Norwegii.

Innovation Norway dokłada wszelkich starań, aby informacje na stronie visitnorway.com były dokładne i rzetelne. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody/roszczenia wynikające z nieprawidłowych informacji na stronie. Ceny i dostępność mogą ulec zmianom.

Zawsze sprawdź czy informacje podawane przez organizatora są rzetelne i prawdziwe. Innovation Norway w żadnym wypadku nie odpowiada za treści znajdującą się na stronach internetowych linkujących do visitnorway.

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas, jeśli masz jakiś problem ze stroną lub uważasz, że czegoś na niej brakuje.

Promocja na visitnorway

Poza Norwegią

Przeczytaj naszą politykę sprzedaży na stronie innovasjonnorge.no lub skontaktuj się z jednym z biur Innovation Norway na świecie, najchętniej z jednym z naszych przedstawicieli turystycznych.

W Norwegii

Skontaktuj się z lokalnym biurem turystycznym lub działem marketingu wybranego miasta lub przeczytaj naszą politykę sprzedaży na stronie innovasjonnorge.no.

Bezpieczeństwo i polityka prywatności

Przeczytaj nasze wskazówki i zastrzeżenie prawne.

Prawa autorskie

Wszelkie artykuły opublikowane na stronie visitnorway.com chronione są przez norweskie prawo autorskie i nie mogą być wykorzystywane i rozpowszechniane bez pisemnej zgody Innovation Norway. 

Zdjęcia i filmy

Jeśli chcesz wykorzystać filmy i/lub zdjęcia znajdujące się na naszej stronie, możesz je ściągnąć banku zdjęć i filmów Innovation Norway. Wszystkie zdjęcia i filmy powinny służyć promocji Norwegii. 

Zgoda na wykorzystywanie treści ze strony visitnorway.com 

W celu uzyskania pozwolenia na wykorzystywanie treści pochodzących ze strony visitnorway.com prosimy o kontakt mailowy z dopiskiem w jakim celu i gdzie wybrana treść ma się pojawić. Prosimy także o podanie linku strony, którą jesteś zainteresowany. Zdjęcia i filmy można ściągnąć z naszego banku zdjęć i filmów.

Oświadczenie wydawcy

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby na stronie visitnorway.pl nie naruszyć praw autorskich. Jeśli zdarzyły się jakieś braki zrobimy wszystko, aby jak najszybciej naprawić błędy.