Dynamic Variation:
Book
Choose Language
Search & Book
Search
or search all of Norway
Røros Røros
Credits
Røros.
Photo: Terje Rakke/Nordic Life AS/ Visitnorway.com
Campaign
Partner
Media
Meetings
Travel Trade
Ad

Znajdź ciekawe atrakcje w okolicy

Poznaj tradycje kulinarne Røros, wyrusz skuterem śnieżnym na wyprawę w góry, oraz wypłyń na jezioro Femunden, trzecie największe jezioro w Norwegii, historycznym promem M/S Fæmund.

Røros rekomenduje


Zrównoważona turystyka

Mimo iż wiele miejscowości i obiektów w Norwegii przestrzega zasady zrównoważonego rozwoju, zdobycie samego certyfikatu to o wiele bardziej skomplikowany proces.

Tylko najbardziej zaangażowani kwalifikują się do udziału w programie i finalnie zdobywają certyfikat. Wszystko to po latach ciężkiej pracy na rzecz zrównoważonej turystyki, na wielu płaszczyznach. Ważną częścią procesu ubiegania się o certyfikat jest spójny plan i konsekwencja w działaniu na rzecz zrównoważonej turystyki oraz wsparcie programów ochrony środowiska. Liczą się także wszelkie inicjatywy, dzięki którym miejsca o bogatej historii, wyjątkowym charakterze i naturalnych walorach zostają nienaruszone. Ponadto, program stawia wysokie wymagania w kwestii dalszego rozwoju biznesu oraz edukacji społeczeństwa o zasadach życia w zgodzie z ideą zrównoważonego rozwoju.

Więcej o zrównoważonej turystyce w Norwegii

 

Sustainable destination


Røros oferuje także...

Nie czekaj, aż będziesz na miejscu, aby znaleźć coś, co Cię zainteresuje.
Odnajdź więcej inspiracji na oficjalnej stronie Røros.

×

Więcej

Your Recently Viewed Pages
Ad
Ad
Ad