Dynamic Variation:
Book
Choose Language
Search & Book
Search
or search all of Norway
Summer at Tjuvholmen Summer at Tjuvholmen Summer at Tjuvholmen
Summer at Tjuvholmen Summer at Tjuvholmen
Credits
Summer at Tjuvholmen.
Photo: CH - visitnorway.com
Campaign
Partner

Poszukujesz noclegu w Oslo? Nic prostszego.

Z łatwością znajdziesz coś w odpowiedniej dla Ciebie kategorii cenowej, bez względu na to, czy interesują Cię hotele, hostele młodzieżowe lub rodzinne, place kempingowe, czy może kwatery prywatne.

W stolicy Norwegii znajduje się ponad 50 hoteli dostosowanych do wymagań
i budżetu turystów. Ogólna jakość jest bardzo dobra, a hotele w Oslo można podsumować jako nowoczesne i czyste. Jeśli spodziewasz się astronomicznych cen za nocleg, ceny zakwaterowania w Oslo będą dla Ciebie miłym zaskoczeniem.

Wiele z hoteli w mieście to reprezentanci prestiżowych znanych marek, np. Hotel Continental — jedyny w kraju członek grupy The Leading Hotels of the World. Historyczny Grand Hotel stał się miejscowym znakiem orientacyjnym, a Radisson Blu Plaza Hotel, mający trzydzieści siedem pięter, to najwyższy hotel w Europie Północnej.

Śniadanie w cenie

Bogaty bufet śniadaniowy jest zwykle zawarty w cenie. Zaletą jest także dogodna lokalizacja — większość hoteli w mieście położona jest w centrum lub w jego pobliżu.

Twój budżet jest ograniczony?

Żaden problem! Dla tych, którzy mają ściśle określony budżet, Oslo przygotowało szeroki wybór pensjonatów, hosteli młodzieżowych i rodzinnych, prywatnych domów gościnnych i pól kempingowych. Niektóre z tych miejsc są otwarte jedynie latem, ale Bogstad Camping, Perminalen Hotel, Oslo Hostel Central, Anker Hostel i Oslo Youth Hostel Haraldsheim to dobry wybór przez cały rok.

Zarezerwuj zanim wyjedziesz

Popularność Oslo wśród turystów ciągle rośnie, a co za tym idzie, hotele w mieście są często wypełnione po brzegi. Dlatego polecamy zarezerwowanie pobytu z wyprzedzeniem. Jeśli jesteś w Oslo i potrzebujesz noclegu na jedną noc, centrum informacji turystycznej z przyjemnością pomoże Ci znaleźć odpowiednie miejsce.

×

Więcej

Your Recently Viewed Pages
Ad
Ad
Ad