Dynamic Variation:
Book
Choose Language
Search & Book Sponsored Links
Search
or search all of Norway
Video Thumbnail - vimeo - Winter in Oslo Video Thumbnail - vimeo - Winter in Oslo Narciarstwo w parku zimowym w Oslo
Video Thumbnail - vimeo - Winter in Oslo Narciarstwo w parku zimowym w Oslo
Winter in Oslo.
Photo: VisitOSLO

Atrakcje w Oslo

muteplay/pauseplay/pause
Campaign
Course
Event
Partner
Media
Meetings
Travel Trade

Wyjątkowe położenie miasta gwarantuje nieograniczone możliwości rozrywki

Ad

Spędź czas na łonie natury, zrób wymarzone zakupy, uprawiaj sport oraz zakosztuj kawiarnianego życia w Oslo, a to wszystko w jeden dzień! Wiosna, lato i jesień w Oslo to prawdziwa uczta dla entuzjastów aktywnego spędzania czasu, natomiast zima to okres wypełniony atrakcjami przygotowanymi dla rodzin oraz przyjaciół.

Zima w Oslo

Wizyta w Oslo zimą pozwala na połączenie atrakcji nocnego życia z jazdą na nartach, świeżym powietrzem i spokojnymi spacerami w pobliskich lasach. Zimą parki miejskie przekształcają się w białe krainy czarów gdzie dzieci mogą bawić się w śniegu oraz cieszyć się zjazdami na sankach. Nie bądź zdziwiony, jeśli w centrum miasta ujrzysz ludzi jadących do pracy na nartach.

Park zimowy w Oslo

Największy ośrodek narciarski w Oslo jest położony zaledwie 30 minut od centrum miasta. Dostępne są w nim stoki dla dzieci, a także dla początkujących jak i wytrawnych narciarzy.

Lasy Nordmarka

Zimą można korzystać z ponad 450 kilometrów przygotowanych, czerwonych szlaków narciarskich. Niektóre z nich oświetlone są również wieczorami.

Muzeum oraz skocznia Holmenkollen

Holmenkollen zajmuje ważne historyczne miejsce w świadomości Norwegów. Symbolizuje bowiem ponad stulecie zawodów narciarskich. Wewnątrz skoczni znajduje się muzeum narciarstwa.

@oslo_vinterpark na Instagramie
Witamy w parku zimowym Oslo - centrum narciarskim położonym w środku Oslo
This social element is not currently supported on the China site. This warning will not show on the front end.

Atrakcje o każdej porze roku

Wiosną, latem i jesienią miasto świetnie nadaje się do długich spacerów i przejażdżek rowerowych, a parki miejskie przyciągają tłumy zawsze, kiedy świeci słońce. Oslofjorden zapewnia znakomite warunki do pływania i wycieczek na fiordy, a lasy otaczające miasto to popularne miejsce wypadowe dla tych, którzy chcą odpocząć od miejskiego zgiełku.

Sprawdź co jest grane w Oslo

Oslo to jedna z najbardziej ekscytujących scen muzycznych w Europie. Organizuje się tu więcej koncertów niż w jakimkolwiek innym skandynawskim mieście. Duże i znane sceny goszczą międzynarodowe gwiazdy, a tutejsze kluby są gospodarzami kilku tysięcy koncertów rocznie.

Każdego roku w Oslo odbywają się popularne festiwale, m.in. The Norwegian Wood Music Festival, Festiwal Øya, Festiwal Inferno, Festiwal Muzyki Jazzowej i Festiwal Muzyki Kameralnej, które przyciągają do stolicy światowej klasy muzyków i tysiące fanów.

Oslo nigdy nie śpi. W tutejszych klubach tanecznych, na arenach sportowych i innych zawsze coś się dzieje. Bogata oferta rozrywkowa obejmuje zarówno światowej sławy opery, balet i koncerty muzyki klasycznej jak i ważne wydarzenia sportowe, takie jak Bislett Games czy zawody narciarskie i biathlonowe w Holmenkollen.

Dowiedź się więcej na oficjalnej stronie Oslo.

Zobacz także inne atrakcje w Oslo

Nie czekaj, aż będziesz na miejscu, aby znaleźć coś, co Cię zainteresuje. Odkryj to już teraz!

×
Your Recently Viewed Pages
Ad
Ad
Ad