Dynamic Variation:
Book
Choose Language
Search & Book
Search
or search all of Norway
Ekebergparken, Oslo Ekebergparken, Oslo
Credits
Ekebergparken, Oslo.
Photo: CH - visitnorway.com
Campaign
Partner
Media
Meetings
Travel Trade

Wyjątkowe położenie miasta
gwarantuje nieograniczone
 możliwości rozrywki

Ad

Spędź czas na łonie natury, zrób wymarzone zakupy, uprawiaj sport oraz zakosztuj kawiarnianego życia w Oslo, a to wszystko w jeden dzień! Wiosna, lato i jesień w Oslo to prawdziwa uczta dla entuzjastów aktywnego spędzania czasu, natomiast zima to okres wypełniony atrakcjami przygotowanymi dla rodzin oraz przyjaciół.

Atrakcje o każdej porze roku

Wiosną, latem i jesienią miasto świetnie nadaje się do długich spacerów i przejażdżek rowerowych, a parki miejskie przyciągają tłumy zawsze, kiedy świeci słońce. Oslofjorden zapewnia znakomite warunki do pływania i wycieczek na fiordy, a lasy otaczające miasto to popularne miejsce wypadowe dla tych, którzy chcą odpocząć od miejskiego zgiełku. 

Zima w Oslo

Wizyta w Oslo zimą pozwala na połączenie atrakcji nocnego życia z jazdą na nartach, świeżym powietrzem i spokojnymi spacerami w pobliskich lasach. Zimą parki miejskie przekształcają się w białe krainy czarów gdzie dzieci mogą bawić się w śniegu oraz cieszyć się zjazdami na sankach. Nie bądź zdziwiony, jeśli w centrum miasta ujrzysz ludzi jadących do pracy na nartach.

Park zimowy w Oslo

Największy ośrodek narciarski w Oslo jest położony zaledwie 30 minut od centrum miasta. Dostępne są w nim stoki dla dzieci, a także dla początkujących jak i wytrawnych narciarzy.

Lasy Nordmarka

Zimą można korzystać z ponad 450 kilometrów przygotowanych, czerwonych szlaków narciarskich. Niektóre z nich oświetlone są również wieczorami.

Muzeum oraz skocznia Holmenkollen

Holmenkollen zajmuje ważne historyczne miejsce w świadomości Norwegów. Symbolizuje bowiem ponad stulecie zawodów narciarskich. Wewnątrz skoczni znajduje się muzeum narciarstwa.

@oslo_vinterpark na Instagramie
Witamy w parku zimowym Oslo - centrum narciarskim położonym w środku Oslo
This social element is not currently supported on the China site. This warning will not show on the front end.

Sprawdź co jest grane w Oslo

Oslo to jedna z najbardziej ekscytujących scen muzycznych w Europie. Organizuje się tu więcej koncertów niż w jakimkolwiek innym skandynawskim mieście. Duże i znane sceny goszczą międzynarodowe gwiazdy, a tutejsze kluby są gospodarzami kilku tysięcy koncertów rocznie.

Każdego roku w Oslo odbywają się popularne festiwale, m.in. The Norwegian Wood Music Festival, Festiwal Øya, Festiwal Inferno, Festiwal Muzyki Jazzowej i Festiwal Muzyki Kameralnej, które przyciągają do stolicy światowej klasy muzyków i tysiące fanów.

Oslo nigdy nie śpi. W tutejszych klubach tanecznych, na arenach sportowych i innych zawsze coś się dzieje. Bogata oferta rozrywkowa obejmuje zarówno światowej sławy opery, balet i koncerty muzyki klasycznej jak i ważne wydarzenia sportowe, takie jak Bislett Games czy zawody narciarskie i biathlonowe w Holmenkollen.

Dowiedź się więcej na oficjalnej stronie Oslo.

Zobacz także inne atrakcje w Oslo

Nie czekaj, aż będziesz na miejscu, aby znaleźć coś, co Cię zainteresuje. Odkryj to już teraz!

×
Your Recently Viewed Pages
Ad
Ad
Ad