Dynamic Variation:
Offers
x

There was not an exact match for the language you toggled to. You have been redirected to the nearest matching page within this section.

Choose Language
Toggling to another language will take you to the matching page or nearest matching page within that selection.
Search & Book Sponsored Links
Search
or search all of Norway
Vulkana, Tromsø
Vulkana spa i Tromsø.
Photo: CH / Visitnorway.com
Campaign
Course
Event
Partner
Media
Meetings
Travel Trade

Odwiedź największe miasto za kołem podbiegunowym i poznaj lokalne atrakcje.

Tromsø to stolica odkrywców – również tych, którzy poszukują przytulnych kawiarenek i barów. Listę oryginalnych miejsc w największym mieście Północnej Norwegii można znaleźć w przewodniku The poor man’s connoisseur guide to Tromsø.

To wspaniały i dowcipny przewodnik wydany przez Erlenda Mogård-Larsena, a napisany m.in. przez Sondre Sommerfeldta. Przekonaj się jakie egzotyczne atrakcje oferuje Tromsø’s.

Erlend Mogård-Larsen poleca wyjątkowe miejsca w Tromsø.

Wmieszaj się w tłum tubylców​

Ulubione miejsca mieszkańców Tromsø
Hildr Gastrobar
Radosne, niewielkie dania stworzone są z tego, co zostało złowione danego dnia, oraz zależą od nastroju szefa kuchni. Wnętrza wypełnione są zapachami…
Hildr Gastrobar
Café in historic butchery dating from 1830 Read more
Aunegården AS
Burgr Bar
W tym barze serwowane są jedne z najlepszych burgerów w mieście, a wnętrza tego miejsca udekorowane są starodawnymi plakatami z gier.
Burgr Bar
At Presis Tapas the focus is on casual dining, big flavors and easy service. The interior is as relaxed as the staff, there are even some swings in… Read more
Presis Tapas
Bardus bistro is a Norwegian reflection of the traditional bistro concept and our menu is based on the ingredients and culinary history of the… Read more
Bardus Bistro
Tromsø
Raketten
Raketten (The Rocket) została zbudowana w 1911 roku i jest to najlepsza, najmniejsza i najbardziej drewniana budka z kiełbaskami w Norwegii.
Raketten
Blå Rock Café
Tromsø jest miejscem, w którym powstało wiele rockowych kapel, a Blå Rock jest ich siedzibą od 1991 roku. Właściciele tego miejsca szczycą się…
Blå Rock Café
Tromsø bruktbokhandel
Ta przestrzeń używanych książek zawiera działy Lego, relikty hobbitów oaz gry.
Tromsø bruktbokhandel
Vulkana to tradycyjny norweski statek wędkarski, który został przemieniony w pierwszej klasy arktyczne spa oraz miejsce przygód. Read more
Vulkana
Select
  Show Details
  Statens Kartverk, Geovekst og kommuner - Geodata AS

   Coś na ząb

  1. 1. Hildr gastrobar

   Adres: Skippergata 11, 9008 Tromsø

  2. Tutejsze danie dnia zależy od dwóch czynników: połowów i humoru szefa kuchni. Wnętrze lokalu utrzymane jest w myśliwskich klimatach z pamiątkami z lat 60-tych. Jeśli planujesz zjeść tu kolację warto wpaść wcześniej i zająć sobie stolik zanim zjawią się tłumy.

  3. 2. Aunegården

   Adres: Sjøgata 29, 9008 Tromsø

  4. Najstarsza kawiarenka w mieście oferująca pyszne ciasta. Lokal słynie z licznych ewentów i okazjonalnych imprez z udziałem DJ'a. Serwują tu jedną z najlepszych kaw w mieście.

  5. 3. Burgr bar

   Adres: Skippergata 6, 9008 Tromsø

  6. Wpadnij tu, aby zjeść i pograć. Lokal serwuje jedne z lepszych burgerów w mieście. Ściany lokalu pokrywają stare plakaty z grami, a maszyna Arcade z 1970 roku, oferująca ponad 2000 gier, zapewnia wspaniałą zabawę i tym samym przyciąga tłumy.

  7. 4. Presis Tapas

   Adres: Storggata 36, 9008 Tromsø

  8. Spróbuj pysznych tapas, których idea przywędrowała tu aż z Półwyspu Iberyjskiego. Rezultaty? W karcie znajdziesz m.in. sfermentowanego renifera. Będąc tu możesz iść po sąsiedzku do uroczej kawiarni i baru Circa.

  9. 5. Bardus Bistro & Bar

   Adres: Cora Sandelsgate 4, 9008 Tromsø

  10. Motywem przewodnim tej restauracji jest lokalna kuchnia i międzynarodowa atmosfera. Bardus to jeden z najpopularniejszych lokali w mieście. Spróbuj drinka Tromsø Mix, czyli piwo z tequilą, pomarańczą i cynamonem.

  11. 6. Raketten

   Adres: Erling Bangsunds plass 1, 9008 Tromsø

  12. A może dla odmiany arktyczny fast food? Raketten (The Rocket) to najlepsza i najmniejsza drewniana budka z kiełbaskami w Norwegii. Zbudowano ją w 1911 roku, a swoją nazwę zawdzięcza ostremu, iglicowemu kształtowi dachu.

   Tromsø
   Tromsø.
   Photo: Christian Roth Christensen / Visitnorway.com

   Nietypowe atrakcje

  13. 7. Blå Rock

   Adres: Strandgata 14, 9008 Tromsø

  14. Z Tromsø wywodzi się wiele zespołów rokowych. Ich wylęgarnią jest niezmiennie od 1991 roku kawiarnia Blå Rock. Właściciele są dumni z wystroju kawiarni, na którą składają się wystawy oryginalnych pamiątek rockowych, np. podpisane zdjęcia i portrety wielkich gwiazd jak Elvis Presley i Frank Zappa.

  15. 8. Tromsø bruktbokhandel

   Adres: Kirkegata 6, 9008 Tromsø

  16. To najbardziej dziki, oryginalny i jednocześnie najbardziej zatłoczony sklep w mieście. Znajdziesz tu używane książki z wielu kategorii m.in Hobbita no i oczywiście gry. 

  17. 9. Vulkana

   Adres: Søndre Tollbodgate 17, 9008 Tromsø

  18. Zanurz się w pływającym wellness. Vulkana to statek z wbudowanym spa, zacumowany w porcie w centrum Tromsø. Vulkana została wybrana najlepszym miejscem do relaksu przez magazyn Finnair.

  Skorzystaj z wyjątkowych ofert

  Oto nasz wybór zaufanych firm, które dokładają wszelkich starań, byś był zadowolony na każdym etapie podróży.

  Tromsø oferuje także

  ×
  • Filters
   Filter Your Search
   TripAdvisor Symbol
   • Show More
   • No available filters
   • Show More
   • No available filters
   Clear Filters
  • View
  • Sort By
  Filter Your Search
  TripAdvisor Symbol
  • Show More
  • No available filters
  • Show More
  • No available filters
  Clear Filters
  Back To Top
  Your Recently Viewed Pages

  Powrót do góry