Dynamic Variation:
Book
Choose Language
Search & Book
Search
or search all of Norway
Rampestreken, Åndalsnes Rampestreken, Åndalsnes
Rampestreken, Åndalsnes.
Photo: Matti Bernitz/www.fjordnorway.com
Campaign
Course
Event
Partner
Media
Meetings
Travel Trade
Ad

Co warto zobaczyć w Norwegii

Zastanawiasz się co powinno znaleźć się na Twojej liście "must see" w Norwegii? Jeśli wciąż nie masz pomysłu, sprawdź poniższe listy największych atrakcji i popularnych miejsc.

Hity turystyczne

Norwegia jest krajem o wiele większym, niż mogłoby się wydawać. Zapewne jak każdy przyjeżdżający turysta chcesz zwiedzić jak najwięcej miejsc. Zanim wyruszysz, pamiętaj aby zdecydować się, który region Norwegii planujesz zwiedzić. Poniższe top listy prezentują popularne i nietypowe miejsca w Norwegii.

Nie spiesz się, rozkoszuj się chwilą, otaczającą przyrodą, kulturą i norweskimi przysmakami. I nade wszystko pamiętaj o tym, że najpiękniejsze rzeczy przytrafiają się tym, którzy pozwalają sobie w podróży na odrobinę luzu i szaleństwa, zbaczając z zaplanowanej trasy.

Norweskie potrawy

Z zazdrości o tradycje kulinarne innych narodów, Norwegia postanowiła także wykorzystać własne składniki w nowoczesny i nietradycyjnych sposób. Ta zmiana podejścia do gotowania przyniosła wspaniałe rezultaty.

W ciągu ostatnich kilku lat norweskie restauracje otrzymały kilka gwiazdek w przewodniku Michelin, a w norweskich  kuchniach miała miejsce cicha rewolucja kulinarna. Zobacz także, co polecają eksperci.

Więcej

Your Recently Viewed Pages
Ad
Ad
Ad