KOMUNIKAT DLA PODRÓŻUJĄCYCH! Ważna informacja o sytuacji związanej z koronawirusem w Norwegii.
Dynamic Variation:
Offers
x

There was not an exact match for the language you toggled to. You have been redirected to the nearest matching page within this section.

Choose Language
Toggling to another language will take you to the matching page or nearest matching page within that selection.
Search & Book Sponsored Links
Search
or search all of Norway
Matoma and Ruben in Oslo city centre
Munch + Music: Matoma featuring Ruben.
Photo: Bleed / Fastland / Innovation Norway

Munch +
Matoma feat. Ruben

muteplay/pauseplay/pause
Campaign
Course
Event
Partner
Media
Meetings
Travel Trade

Cztery zespoły. Cztery obrazy. Cztery różne efekty. Zobacz, jak inspiracja obrazem Edvarda Muncha „Dojrzewanie” doprowadziła znanych na całym świecie artystów Matoma oraz Rubena do stworzenia ujmującego utworu.

Matoma to jeden z najpopularniejszych DJ-ów na świecie, pochodzący z trzeciego pod względem wielkości miasta w Norwegii - Trondheim. To właśnie tam tworzy swój charakterystyczny taneczny pop-crossover w stylu nordyckim. Matoma to pseudonim Toma Stræte Lagergren, producenta i kompozytora, porównującego poszukiwanie nowych dźwięków do wspinaczki górskiej.

„Tworzę radosną muzykę”, mówi Matoma. Jego pierwszym wydaniem był tropikalny house remix piosenki „Old Thing Black”, oryginalnie wykonywanej przez Notorious B.I.G. Od tego momentu współpracował z takimi artystami jak Snoop Dogg, Aoki, Coldplay, Sean Paul, Dua Lipa, Enrique Iglesias, Noah Cyrus i Astrid S. Łącznie jego utwory były odtwarzane ponad miliard razy.

„Dzieło „Dojrzewanie” jest niezwykle surowe i realistyczne.”
Matoma

W celu realizacji projektu Edvarda Muncha, Matoma wykorzystał w swoim utworze wokal autora tekstów oraz producenta, Rubena Markussena. Rozpoczęcie przygody z tworzeniem muzyki było dla Rubena ucieczką od osobistych problemów psychicznych oraz sposobem ukazania własnych doświadczeń. Zakochał się w muzyce, mając zaledwie 13 lat, a jego pierwszy poważny singiel został wydany 7 lat później. W bardzo krótkim czasie, muzyka artysty electropop osiągnęła miliony odtworzeń na Spotify.

Poznaj pozostałych artystów zaangażowanych w projekt

Your Recently Viewed Pages

Powrót do góry